Bertelsen.pl / Wiedza / Blog /

FB Bertelsen

Stalowe piece, grille i kominki ogrodowe

Szukasz pieca ogrodowego w okolicy Wrocławia? Proponujemy piec, grill i kominek w jednym do Twojego ogrodu!

Piece ogrodowe

 

Niezwykła forma pieca

Piece ogrodowe firmy Rais to nie tylko miejsce do rozpalenia ognia, ale też przyciągająca wzrok rzeźba ogrodowa, która może być funkcjonalną ozdobą Twojego zielonego królestwa.

 

Oryginalny wygląd - wiele funkcji

Oferowane przez nas piece są niezastąpione podczas przyjęć i imprez w ogrodzie oraz w czasie samotnego relaksu w otoczeniu zieleni. Świetnie sprawdzają się w funkcji grilla. Wystarczy założyć ruszt i już możemy cieszyć się miejscem do przyrządzania smakowitych potraw. Chlodniejszy wieczór? Nie ma problemu - zamieniamy grill w kominek! Wystarczy zdjąć ruszt i dorzucić drewna a solidne ognisko ogrzeje biesiadników.

 

Piece ogrodowe na długie lata

Nasze piece ogrodowe są w 100% odporne na warunki atmosferyczne. Wykonane są ze stali COR-TEN, która w ciągu pierwszych 10 lat użytkowania pokrywa się warstwą rdzy o grubości 0,1 mm, która dokładnie zabezpiecza powierzchnię pieca i uniemożliwia dalsza korozję. Piece te nie wymagają żadnej konserwacji ani dodatkowej ochrony.

Zobacz więcej: Grille i piece ogrodowe. Odwiedź nasz salon kominków pod Wrocławiem i zobacz na własne oczy kominki ogrodowe Rais.