Bertelsen.pl / O nas /

FB Bertelsen

Opinie klientów

Nasi klienci to zazwyczaj zapracowani i bardzo zajęci ludzie. Czasem znajdują jednak czas, by na naszą prośbę napisać kilka słów o naszej firmie i oferowanych przez nas kominkach.

 

Oto nadesłane opinie:

 

Moi teściowie kupili kilka lat temu kominek z marketu. Doradzał im i montował znajomy – „złota rączka”. Okazało się, że kominek jest nieekonomiczny, bo opał trzeba by codziennie wozić taczką, a rozpalanie go trwa godzinę. O brudzie w salonie nie wspomnę. Ostatecznie od dłuższego czasu jest nieużywany. Kiedy z żoną wybudowaliśmy swój dom, to postanowiliśmy poszukać fachowców w dziedzinie ogrzewania kominkowego, bo pomimo złych doświadczeń, wizja przyjemnego widoku ognia i przytulnego ciepła była kusząca. Trafiliśmy do Bertelsena i to był strzał w dziesiątkę! Przede wszystkim podszkolili nas mocno na temat ogrzewania kominkiem, po drugie pokazali, jak czyste i efektowne może być palenie w nowoczesnym kominku. Design ich kominków nas zachwycił. Decyzja mogła być tylko jedna. Dziś ozdobą naszego salonu jest piękny piecyk Rais.

Artur, Wrocław

 

Kiedy przy projektowaniu domu mąż upierał się, że chce w kominek, to nie chciałam o tym słyszeć, myśląc, że to zamieni nasz wymarzony salon w wiecznie brudną i śmierdzącą kotłownię. Na szczęście mąż zabrał mnie do salonu Bertelsen, gdzie zobaczyłam, że: palenie w wysokiej klasy kominku jest czyste; nowoczesny kominek nie musi zajmować dużo miejsca; no i najważniejsze: te duńskie kominki to naprawdę designerskie mebelki. Wybraliśmy gustowny piec Heta, który wzornictwem odpowiednio koresponduje z aranżacją naszego salonu.

Joanna, Kąty Wrocławskie

 

Serdeczne podziękowania dla firmy "Bertelsen & Co" Sp. z o.o. za dostarczenie i montaż kasety kominkowej. Jakość duńskich kominków, które sprzedają nie podlega dyskusji, natomiast szczególne uznanie należy się za widzę, fachowość i umiejętność doradzenia klientowi w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Mam porównanie do wielu znajomych i sąsiadów i wiem, że dzięki inwestycji w dobry sprzęt i fachowy projekt oraz montaż oszczędziłem sobie wielu nerwów i rozczarowań przy codziennej eksploatacji kominka, a za to rodzina może cieszyć się czystym, estetycznym widokiem i przyjemnym, delikatnym ciepłem.

Antoni, Oława

 

Plusy:

Minusy:

Paweł, Legnica

 

Czy te opinie oddają pełny obraz naszej firmy i oferty? Sprawdź sam/a! Zapraszamy do salonu: Kominki Wrocław.