Bertelsen.pl / Kontakt /

FB Bertelsen

Kominki Wałbrzych

Chcesz kupić wysokiej klasy kominek w Wałbrzychu? Nie ograniczaj swojego wyboru!

 

Wystarczy godzina jazdy z Wałbrzycha i możesz cieszyć się ogromnym wyborem najlepszych, duńskich kominków. Odwiedź nasz salon kominków w Tyńcu Małym pod Wrocławiem. To tylko 60 km od Wałbrzycha, w dodatku nie musisz przejeżdżać przez Wrocław, unikając w ten sposób korków. Ponadto możesz przy okazji zrobić zakupy w Ikei lub innym sklepie na Bielanach, zaledwie kilka chwil jazdy od naszej siedziby.

Dlaczego warto poświęcić czas i benzynę, żeby do nas przyjechać? Jesteśmy przekonani, że oferujemy najlepsze, nowoczesne kominki. Dowodem na to są liczne nagrody dla ich projektantów, najbardziej restrykcyjne, skandynawskie certyfikaty ekologiczne, a przede wszystkim opinie naszych dotychczasowych klientów.

Większość kominków możesz obejrzeć w naszym serwisie internetowym, ale nawet najpiękniejsze aranżacje kominków na zdjęciach nie oddadzą tego, jak czysto, estetycznie i przyjemnie pali się w naszych kominkach.

Warto nas odwiedzić również z innego powodu. Możesz przy tej okazji porozmawiać rzeczowo na temat konkretnego, najlepszego rozwiązania dla Twojego domu. Doradzimy wybór kominka i elementów instalacji o optymalnych parametrach. Oczywiście zajmujemy się też montażem.

Zapraszamy: ul. Domasławska 18, Tyniec Mały.

Poniżej znajdziesz trasę dojazdu z Wałbrzycha do naszego salonu.