Bertelsen.pl / Kontakt /

FB Bertelsen

Kominki Opole

Przed Tobą zakup kominka? Chcesz dokonać najlepszego wyboru? Nie ograniczaj się do opolszczyzny!

Wystarczy krótka wycieczka autostradą A4 z Opola pod Wrocław, by móc wybierać spośród najlepszych piecy i wkładów kominkowych. To tylko niecałe 100 km i godzina jazdy. Warto zainwestować część dnia, by podjąć decyzję o zakupie kominka, który ma dobrze służyć i sprawiać radość przez długie lata.

Dlaczego warto kupić duński kominek? Ponieważ Duńczycy doprowadzili produkcję kominków do perfekcji. Ich kominki są ergonomiczne i ekologiczne. Pali się w nich łatwo, czysto i estetyczne. Posiadają najbardziej restrykcyjne certyfikaty ekologiczne. Duńskie kominki cieszą oko designem, wielokrotnie nagradzanym prestiżowymi nagrodami w kategorii wzornictwa przemysłowego.

Można by długo wymieniać zalety oferowanych przez nas kominków. Zdecydowanie lepiej zobaczyć na własne oczy, jak przyjemnie i czysto się w nich pali. Możemy też porozmawiać fachowo o wyborze odpowiednich parametrów kominka do Twojego domu. To bardzo ważne, bo źle dobrany kominek może popsuć całą radość z tej inwestycji. Ogrzewanie kominkowe to nasza pasja i chętnie dzielimy się naszą wiedzą, żeby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów.

Zapraszamy do Tyńca Małego, pod Wrocławiem, na ulicę Domasławską 18. Dojazd z Opola jest łatwy, nasz salon znajduje się tylko 4 km od autostrady A4. Poniżej załączamy dokładną mapę.