Bertelsen.pl / Kontakt /

FB Bertelsen

Kominki Jelenia Góra

Planujesz zakup kominka w Jeleniej Górze? Zapewnij sobie lepszy wybór!

Zaledwie 100 km jazdy od Jeleniej Góry, w Tyńcu Małym pod Wrocławiem znajduje się nasz salon kominków, w którym obejrzeć możesz najlepsze, duńskie kominki. Piszemy "zaledwie 100 km", ponieważ planując taką wieloletnią inwestycję, jak zakup kominka, warto poświęcić ten czas i koszty paliwa, aby móc dokonać najlepszego możliwego wyboru.

Dlaczego jesteśmy tak pewni, że warto do nas przyjechać z Jeleniej Góry? Przede wszystkim mamy w ofercie duńskie kominki, które są klasą sama w sobie. Mają najbardziej restrykcyjne certyfikaty ekologiczne i ich piękno i estetyka zostały wielokrotnie nagradzane. Co najważniejsze, palenie w nich to czysta przyjemność! Możesz się o tym przekonać właśnie u nas w salonie.

Nasze przekonanie o bezkonkurencyjnej jakości naszej oferty opiera się też na opiniach klientów. Pozytywne opinie biorą się stąd, że każdemu klientowi doradzamy optymalne do jego domu rozwiązanie w zakresie ogrzewania kominkowego. Wyjaśniamy zawiłości techniczne i obalamy mity dotyczące kominków. Wszystko po to, żeby nawet codzienne palenie w zakupionym u nas kominku było radością i relaksem.

Ponadto nasza siedziba znajduje się niedaleko Parku Handlowego Bielany... Zawsze możesz przy okazji zrobić zakupy w Ikei!

Zapraszamy! Poniżej trasa dojazdu z Jeleniej Góry do naszego salonu. Szerokiej drogi!